Köpek Kulübesi Perdesi

kopek kulubesi perdesi

Köpek kulübesi perdesi, patili dostlarımızın özellikle kış soğuğundan korunması, sağlıklarının ve konforlarının sağlanması noktasında çok önemli bir rol üstlenir. Aynı şekilde yaz aylarında sıcak havalarda bunalmamaları için de köpek kulübesi perdesi en etkili çözümdür.

Köpek Kulübesi Perdesi Nedir?

Özel bir ısı izolasyonu perdesi olan köpek kulübesi perdesi mevsim koşullarına göre köpek kulübelerinin sıcak ya da soğuk yalıtımının yapılması amacıyla kullanılır. Köpek kulübesi perdesi üretiminde kullanılan ham maddeler kesinlikle toksik madde içermemelidir.

Köpeklerin sağlığı ve konforu açısından köpek kulübesi perdelerinin sık sık temizlenmesine özen gösterilmelidir. Köpek kulübeleri genellikle küçük yapılar olduklarından montaj işlemi sırasında kullanılması gereken vida ve benzeri montaj ekipmanlarının hayvanların herhangi bir şekilde zarar görmesine neden olmayacak şekilde takılması son derece önemlidir.

Köpek Kulübesi Perdesi Ne İşe Yarar?

Köpek kulübesi perdesi kullanmak, uyku sırasında köpeklerin vücut ısılarının korunmasını ve kış aylarındaki soğuk havalarda üşümemelerini, yaz aylarının bunaltıcı etkilerini hissetmemelerini sağlar. Küresel ısınmanın etkisiyle dünyanın her bölgesinde sıcaklıkların giderek artması yalnızca insanları değil aynı dünyayı paylaştığımız diğer canlıları da olumsuz yönde etkileyen sonuçlar doğurmaktadır.

Köpek kulübelerinin girişine yapılacak olan köpek kulübesi perdesi ile köpeklerin gerek sıcağa gerek soğuğa karşı korunması sağlanabilir. Şeffaf bir yapıya sahip olmaları sayesinde köpeklerin kulübenin dışını sizlerin de kulübenin içini görmesi avantajı vardır.

Köpek Kulübesi Perdesi Kullanım Alanları Nelerdir?

Köpek kulübesi perdesi köpek kulübelerinin girişlerinde kullanılarak can dostlarımızın konforunun artırılmasına önemli düzeyde katkıda bulunur. Köpek kulübesi perdesi şeffaf yapıları sayesinde köpeklerin kulübelerinin dışını görmelerini engellemez. Soğuktan ve sıcaktan korunmalarını sağlar. Ayrıca kulübenin içerisine haşere ve toz girmesini de önler. Küçük ebatları nedeniyle hafif yapıda olan köpek kulübesi perdesi çeşitleri köpeklerin herhangi bir şekilde zarar görmesine neden olmaz.

Köpek kulübesi perdesi tercih edilen ölçülere göre değişiklik göstermekle birlikte genellikle küçük boyutlu olmaları nedeniyle ekonomik fiyatlı ürünler olma özelliğine sahiptirler.

Saran Perde Farkıyla Köpek Kulübesi Perdesi

Yenilikçi vizyonu, kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ön plana çıkan Saran Perde köpek kulübesi perdesi ile etkili çözümler sunar. Saran Perde tarafından üretilen köpek kulübesi perdeleri, toksik ham madde içermeyen bir yapıya sahip olduklarından son derece güvenli bir şekilde kullanıma uygundur. Bu basit ekleme sayesinde köpeğinizin, kulübesinde korunaklı ve konforlu bir şekilde yaşamını sürdürmesini sağlayabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Köpek Kulübesi Perdesi aşağıdaki teknik özelliklere sahiptir.

 • Hammadde Cinsi: DIDP (Esnek PVC – Polivinil Klorür)
 • Sertlik derecesi: Shore Hardness A 75-78
 • Kullanım Alanı Sıcaklık Değeri: -15 / +85°C
 • Yuvarlatılmış kenarlar: Evet

(İçinden geçiş sırasında kimseye zarar vermez)

 • UV Dayanımı: Evet

(Ultraviyole ışınlarına dayanıklıdır, güneşte sararmaz)

 • Askı Sistemi: Evet, Özel Geçmeli Askı Sistemli

(Tüm sistemlerimizde Kancalı Takmatik Askı Sistemi standarttır)

 • Sökülüp Takılabilirlik: Evet

(İstenildiğinde sökülerek daha dar veya daha geniş başka bir yerde kullanılabilir. Kalitesiz piyasa ürünlerinde, şeritleri duvara vidalayarak sabitlediklerinden, ihtiyaç duymanız halinde sökmeniz, yenilemeniz veya başka bir yerde kullanmanız mümkün değildir)

 • Genişlikler: 20cm
 • Kalınlıklar: 2mm
 • Düşük Sıcaklık Dayanımı: Opsiyonel

(Sipariş sırasında düşük ısıya dayanıklı olmasının istendiği belirtilmelidir)

 • Renkler: Şeffaf ve Muhtelif Renklerde

Uygulama Ölçüleri:

 • Genişlik: 30-80cm
 • Yükseklik: 30-80cm

(Verilen ölçüler genel kullanım sonuçları üzerinden değerlendirilmiş olup gerçek uygulama için herhangi bir sınırlama yoktur)

 • Ağırlık: 5kg (yaklaşık)

(Sistem ağırlıkları kilogram cinsinden yaklaşık olarak hesaplanmıştır, gerçek ürün ağırlıkları verilenlerden farklılık gösterebilir)


DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 • Perdelerin hammaddelerinde toksik maddeler bulunmamalıdır.
 • Köpek kulübelerinde kullanılan perdelerin sık sık temizlenmesi önemlidir.
 • Montaj işleminde kullanılan vida vb. montaj ekipmanlarının hayvanlara zarar verecek şekilde takılmamasına özen gösterilmelidir.