Isı Kontrolü Çözümleri

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerde ısı kontrolünün sağlanması son derece önemli bir konudur. Gerek çalışan konforu gerek faaliyet alanının hijyenik tutulması ve elbette gıda sektöründe üretilen besin maddelerinin korunması gerekliliği gibi nedenlerle etkili ısı kontrolü çözümleri uygulanmasına ihtiyaç duyulur.

Sektörünün lider ismi Saran Perde yenilikçi ve işlevsel ürünleri ile ısı izolasyonu sağlama konusunda etkili çözümler sunar. Akordiyon PVC perde, buzlu PVC perde, depo perdesi, Frigo kamyon - panelvan perdesi, kasap perdesi, köpek kulübesi perdesi, mıknatıslı PVC perde, PVC şerit perde, şeffaf kapı perdesi, soğuk depo perdesi, soğuk hava perdesi, veri merkezi perdeleri ve yana kayar PVC perdeler Saran Perde’nin müşterilerine sunduğu ısı izolasyonu çözümleri arasında sayılabilir.

Bu çözümlerden her biri ısı izolasyonunun en üst düzeyde sağlanması amacıyla tasarlansa da kullanım alanına ve amacına farklı olarak farklı ürünlerin seçilmesi optimum fayda sağlanması için zorunludur.

Bu nedenle mutlaka kullanım alanı ve amacı doğru bir şekilde değerlendirilmeli, istenilen ısı izolasyonunu sağlayacak özellikte Saran Perde ısı izolasyonu çözümleri arasından tercih yapılmalıdır.

AKORDİYON PVC PERDE

Akordiyon Pvc Perde özel mekanizması sayesinde istendiğinde yanlara toplanma özelliği olan bir perde sistemidir.

akordiyon pvc perde 1

BUZLU PVC PERDE

Buzlu Pvc Perde kullanıldığı yerlerin arkasını meraklı gözlerden saklayan ve göze oldukça hoş görünen dekoratif bir görüntü oluşturan özel bir perde çeşididir.

buzlu pvc perde 2

DEPO PERDESİ

Depo Perdesi çeşitli depolama alanlarında öncelikli olarak ısı izolasyonu kullanılan, şeffaf veya farklı renklerde Saran Ltd. tarafından üretilen bir perde sistemidir.

depo perdesi1

FRİGO KAMYON - PANELVAN PERDESİ

Frigo Araç Perdesi genel olarak soğutucu sistemi bulunan kamyon, kamyonet, panelvan vb. araçların kapılarında ısı izolasyonu amacı ile kullanılır.

frigo kamyon panelvan perdesi 1

KASAP PERDESİ

Kasap Perdesi kasap dükkanlarındaki soğutuculu et ve tavuk depolarının kapılarında ısı izolasyonu amacı ile kullanılan bir perde sistemidir.

kasap perdesi 1

KÖPEK KULÜBESİ PERDESİ

Köpek kulübesi perdesi can dostumuz olan köpeklerimizin kulübelerinin girişinde yazın sıcaktan, kışın da soğuktan koruyan perde sistemidir.

kopek kulubesi perdesi 1

MIKNATISLI PVC PERDE

Mıknatıslı Pvc Perde üzerindeki mıknatıslar sayesinde içinden geçildikten sonra manyetik olarak kendi kendine kapanan yepyeni bir perde sistemidir.

miknatisli pvc perde 1

PVC ŞERİT PERDE

PVC Şerit Perde uzun yıllardır endüstriyel tüm kapılarda ısı izolasyonu amacı ile kullanılan güvenilir bir perde sistemidir.

pvc serit perde 1

ŞEFFAF KAPI PERDESİ

Şeffaf Kapı Perdeleri toz, kuş, ısı vb. tüm dış ortam olumsuzluklarına karşı kullanılan alternatif özel bir perde sistemidir.

seffaf kapi perdesi 1

SOĞUK DEPO PERDESİ

Soğuk Depo Perdesi soğuk ve donmuş muhafaza depolarının kapılarında kullanılan ısı izolasyonu ve enerji tasarrufu sağlayan bir perde çeşididir.

SOĞUK HAVA PERDESİ

Soğuk Hava Perdesi sürekli olarak belirli bir ısıda tutulması gereken alanların girişlerinde soğuk hava izolasyonu sağlayan bir perdeleme sistemidir.

VERİ MERKEZİ PERDELERİ

Telekom ve GSM operatörlerinde, internet servis sağlayıcılarında, hosting firmalarının veri merkezlerinde kullanılan özel perde sistemleridir.

YANA KAYAR PVC PERDELER

Yana Kayar Pvc Perdeler raylar içerisinde bütün halde sağa-sola kayarak istenildiğinde açılıp kapanabilen hareketli bir perde sistemidir.